طراحی سایت | طراحی وب سایت

web-design11

طراحی سایت

طراحی سایت – وب سایت، مکان هر شخص، شرکت، برند، موسسه و … در اینترنت است که شامل مجموعه ای از صفحات وب است که به منظور اطلاع رسانی، ارائه خدمات، معرفی محصول و … به کار برده می شود.در گذشته برای رسیدن به یک نیاز و سوال باید با پرس و جو به پاسخ خودمان می رسیدیم.اما به لطف وجود اینترنت و ابزارهای دیجیتال اولین جایی که می خواهیم به پاسخ خود برسیم اینترنت است.به همین خاطر ضریب نفوذ اینترنت در ایران به ۵۰% رسیده است که آمار بسیار فوق العاده است برای حضور خود و کسب و کار و حرفه مان جهت بازاریابی و شناساندن محصولات و خدماتمان به عموم مردم.در غیر اینصورت رقبایتان از این ابزار برای معرفی خود استفاده می کنند.امروزه راه اندازی یک وب سایت بسیار آسان شده است.اما داشتن و مدیریت یک وب سایت حرفه ای و کارآمد نیاز هر کسب و کاری است.

طراحی سایت با پرسیوا تجربه شیرین و اثرگذار برای شما خواهد بود.پرسیوا با استفاده از تکنولوژی های روز، سایت شما را طوری طراحی خواهد کرد که موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، بینگ و … به طور رایگان برای سایت شما بازاریابی کرده و بازدید کنندگان را به سایتتان سرازیر کنند.

 

آیا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که پیش خودتان می گویید:

فعالیت و کسب و کارم، واقعا نیازمند یک وب سایت است؟

کسب و کارم آنقدر نیست، چرا وب سایت نیاز داشته باشم؟

کسب و کار پر رونقی دارم، دیگر چه نیاز به وب سایت است؟

فعالیتی که سود دهی ندارد، چرا باید یک وب سایت داشته باشد؟

من که کسب و کاری ندارم، چرا وب سایت داشته باشم؟

 

چرا به وب سایت نیاز داریم؟

کاتالوگ الکترونیکی

شما میلیون ها تومان هزینه می کنید تا برای شما کاتالوگ و بروشور طراحی و چاپ کنند.از همه مهمتر شما باید این کاتالوگ به روشهای گوناگون بدست مخاطبان(مشتریان) برسانید تا خوانده شود.اما وب سایت در اصل یک کاتالوگ الکترونیکی است که در هر زمان قابلیت تغییر و اصلاح دارد و همچنین موتورهای جستجو به طور هدفمند آن را به مخاطب مورد نظر شما نمایش می دهند.

پرستیژ و ارتقای اعتبار

داشتن وب سایت کارآمد و درج آدرس آن در تبلیغات اعتباری فزاینده به شخص و کسب و کار شما در ذهن مشتریان خواهد بخشید و حس اعتماد جهت خرید از شما را برای مشتری ایجاد خواهد کرد.

اطلاع رسانی و خدمات ۲۴ساعته

وب سایت به صورت ۲۴ساعته فعال است و می تواند پاسخگوی سوالات و نیازهای مشتریان جدید و فعلی شما باشد.حس خوبی است مشتری شب محصول یا خدمات شما را در سایت ببیند و صبح با شما تماس بگیرد و یا به شما مراجعه کند.

گستردگی بیشتر

برند تجاری یا شخصی شما با وب سایت محدودیت های جغرافیایی را از بین خواهد برد و می تواند در سطح کشور یا جهان شناخته شود و این یعنی شروع یک امپراتوری بزرگ در کسب و کارتان.

تعامل و ارتباط بهتر

در وب سایت شما می توانید پیام ها و نظرات مشتریانتان را دریافت کنید و بالعکس برای آنها پیام هایی را ارسال نمایید و آنها را خرید و استفاده از خدمات تشویق کنید.می توانید با بازاریابی محتوا مشتریان جدید پیدا کنید و یا از همه مهمتر مشتریان فعلی تان را حفظ و تبدیل به مشتریان وفادار کنید.

 

مراحل راه اندازی وب سایت در پرسیوا

۱- مشاوره و امکان سنجی نیاز کارفرما

۲- انعقاد و امضای قرارداد و تعهدنامه

۳- ثبت دامنه

۴- اجرای روزشمار در صورت نیاز کارفرما

۵- نصب و راه اندازی سیستم مدیریتی وب سایت

۶- طراحی قالب وب سایت طبق نیاز کارفرما

۷- بررسی وب سایت راه اندازی شده توسط کارفرما

۸- اصلاح مشکلات و برآورده کردن نیاز کارفرما

۹- تائیدیه کارفرما

۱۰- آموزش کار با سیستم مدیریت وب سایت

۱۱- شروع پشتیبانی وب سایت طبق متن قرارداد

 

سوالات متداول


من هیچ آشنایی به وب سایت ندارم،آیا می توانم آن را مدیریت کنم؟

بله.تمامی وب سایتهایی که در پرسیوا طراحی می شوند دارای کنترل پنل جهت مدیریت آسان محتوا و ابزارهای آنها هستند.همچنین پس از راه اندازی آموزش های مورد نیاز داده خواهد شد و از همه مهمتر بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی به نیاز و مشکلات کارفرمایان طراحی سایت می باشد.

برای راه اندازی وب سایت چقدر زمان نیاز است؟

هر وب سایت بسته به امکانات مورد درخواست در زمان های متفاوتی تحویل کارفرما خواهد شد.

آیا وب سایت دارای پشتیبانی است؟

بله.تمامی وب سایت های طراحی شده توسط پرسیوا حداقل دارای ۶ پشتیبانی پایه فنی و آموزشی جهت رفع هر گونه مشکل و نیاز مشتریان می باشند.شما در این مدت تنها نخواهید بود و می توانید از هر طریق که تمایل دارید مانند: تلفن، ایمیل، تیکت و … با ما در تماس باشید.

برای مدیریت وب سایت به چه ابزاری نیاز داریم؟

جهت مدیریت وب سایت به یک رایانه معمولی یا تبلت و خط اینترنت نیاز دارید.در مواردی که نیاز دارید هم می توانید از گوشی موبایل جهت مدیریت وب سایتتان استفاده نمایید.

بهینه سازی وب سایت(سئو) به چه معناست؟

روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتورهای جستجو دریافت می کند سئو  جنبه های متفاوتی دارد از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند ، به عبارت دیگر سئو به این معناست : اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتورهای جستجو قابل فهم است.سئو تنها درباره ی موتورهای جستجو نیست  بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد.

هزینه تمدید وب سایت چقدر می باشد؟

در هنگام راه اندازی وب سایت دامین(دامنه) وب سایت شما ثبت و فضای میزبانی وب سایت (هاستینگ) شما ایجاد خواهد شد که اگر یکساله باشند باید در سال بعد تمدید شوند.به عبارتی شما فقط هزینه تمدید دامنه و هاستینگ را پرداخت می کنید که هزینه ناچیزی است.

ما زمینه حضور شما در دهکده جهانی را فراهم مینماییم.

چگونه شروع کنیم؟

بررسی لیست قیمت بسته های طراحی سایت و سفارش هر پکیج

تماس تلفنی جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان پرسیوا از طریق شماره تلفن های ۰۹۱۶۰۵۵۵۰۵۶ – ۰۹۰۱۴۰۱۳۱۳۱

تکمیل فرم زیر و تماس کارشناسان پرسیوا با شما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .